JATO News

Jak se udržet v kontaktu se současnými klíčovými událostmi a chováním trhů? Jak se dozvědět o uvedení nových modelů nebo aktualizacích verzí vaší konkurence? Jak vaše interní týmy sledují a monitorují konkurenční aktivity na trhu?

Neustálá změna tržního prostředí

Dnešní automobilový trh se neustále mění a výrobci hledají konkurenční a marketingové informace, aby udrželi kontakt se současnými změnami na trhu.

Ať už jde o změny specifikací, cen, uvedení nových modelů, informací o faceliftu, aktualizace verzí, pobídek nebo o měsíční zprávy o prodejích, tato globálně jedinečná nabídka je nezbytná pro  přesnou a rozsáhlou analýzu centrály OEM.

Co to znamená?

Obor je vysoce konkurenční a zákazníci se lépe vyznají a jsou náročnější než kdy předtím. Tyto skutečnosti jsou ještě zdůrazněny zkrácením životního cyklu výrobků, tlakem na náklady, legislativní požadavky a poptávku spotřebitelů po nových technologiích uvnitř a vně vozidla.

  • DODÁNÍ V REÁLNÉM ČASE

   Informace o změnách událostí na trhu jsou dodávané v reálném čase denně, týdně, aby vyhovovaly potřebám vašeho pracovního rozvrhu

  • PŘIZPŮSOBENÍ OBSAHU

   Možnost přizpůsobit obsah tak, aby bylo zajištěno, že dostanete do schránky pouze relevantní informace

  • 10TILETÁ HISTORIE TRHU

   Více než 10 let historie specifikací pro hlavní trhy, která vám umožní vyhledávat a identifikovat důležité trendy

  • BEZPROSTŘEDNÍ PŘEHLED O TRHU

   Schopnost rychle reagovat na konkurenční aktivity  s odpovídající vlastní tržní strategií

  • KLÍČOVÉ UDÁLOSTI NA TRHU

   JATO News poskytuje informace o trhu na základě faktických změn, které ovlivňují JATO data

  • LOKÁLNÍ PRŮZKUM

   Obsah v jednotlivých zemích poskytují místní specialisté

  • TYPY NOVINEK

   Přibližně 90% článků (nové modely, změny cen apod. zahrnuje fotografie vozidel

  • POSKYTOVÁNÍ ZNALOSTÍ

   Poskytuje intuitivní, inteligentní a přesné znalosti prostřednictvím mobilních zařízení, přístupné kdykoli je budete potřebovat.

  • DENNÍ DORUČOVÁNÍ ČLÁNKŮ

   200 článků je zákazníkům denně k dispozici během několika hodin od vlastní změny na trhu

Jak může JATO News pomoci?

JATO News je globální automobilový elektronický zpravodaj, který poskytujej prostřednictvím bulletinů OEM, maloobchodním, finančním a leasingových zákazníkům komplexní aktualizace tržních změn.

Novinky jsou k dispozici prostřednictvím našeho on-line nástroje JATO Net s odkazem na úplné informace a jsou distribuovány přímo na váš email dle vašich osobních preferencí.

S pokrytím více než 40 trhů a dostupností ve více než tuctu jazyků, JATO News informuje o všech “událostech na trhu”, ať už se jedná o osobní nebo užitkové vozy, je to skvělý podklad k zahájení širší analýzy; zajišťuje vám povědomí a schopnost reagovat na nové hrozby a příležitosti trhu.

Související řešení

KONTAKT – SÍDLO FIRMY