Newsletter

JATO DYNAMICS NAGRODZONE ZŁOTYM CERTYFIKATEM OD 'INVESTORS IN PEOPLE’

Print

ZŁOTY CERTYFIKAT “INVESTORS IN PEOPLE” NAGRODĄ ZA DOSKONAŁE OSIĄGNIĘCIA W BIZNESIE

Mamy zaszczyt poinformować, że JATO dołączyło do ekskluzywnej listy firm, którym kapituła „Investors in People” przyznała „Gold Accreditation”. Jest to obecnie najwyższa nagroda przyznawana firmom spełniającym wymogi norm IIP „best practice ” i plasuje JATO wśród pierwszych 7% firm, które osiągnęły światowej klasy wyniki biznesowe w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Andy Rothery, dyrektor generalny firmy JATO Dynamics, jest zachwycony tym, że „IIP” doceniła wysiłki całego zespołu: „JATO ma możliwość wspierać Państwa, naszych klientów, w różnych strefach czasowych, lokalizacjach i językach, co niesie ze sobą dodatkową złożoność w pewien sposób podobną do tej, którą sami Państwo doświadczacie prowadząc globalne biznesy. Jestem bardzo dumny z tego, że mogę stać na czele międzynarodowego zespołu, którego celem jest ciągłe podnoszenie poziomu usług i rozwiązań, które Państwu dostarczamy. Złoty Certyfikat jest dla naszych pracowników znakiem wysokiej kultury w dążeniu do celu, a kluczowym elementem są nasze ambicje, aby we wszystkim, co robimy koncentrować się na naszym kliencie… ma temu służyć kilka nowych i ulepszenie dotychczasowych rozwiązań, ewoluujące zestawy danych i rozwój naszej nowej struktury zarządzania, co pozwoli nam reagować bardziej efektywnie na Państwa potrzeby na całym świecie.

JATO zobowiązało się do współpracy z IIP na okres piętnastu lat. Nagroda została przyznana po kompleksowej kontroli i ocenie wyników Jato, sposobu podejścia firmy do swoich pracowników w dziesięciu kluczowych obszarach: od strategii biznesowej, przywództwa i strategii zarządzania, aż do uznania, nagród i pomiaru wydajności. Przy okazji przyznania Złotego Certyfikatu pochwalono firmę za olbrzymią transformację widoczną odkąd w 2012 roku została wyróżniona Brązowym Certyfikatem.

Kliknij tutaj, aby uzyskać dostęp do naszej informacji prasowej.

Możecie się Państwo dowiedzieć więcej o Investors in People pod tym adresem: https://www.investorsinpeople.com/

Można nas również śledzić na LinkedIn i Twitterze (@JATO_Dynamics)!

Możliwość komentowania została wyłączona.

Have a question?