Newsletter

JATO NET NEWS I VOLUME, W TROSCE O NASZYCH UŻYTKOWNIKÓW

Wiele można przeczytać na temat monitorowania oprogramowania wykorzystywanego przez klientów. JATO dostarcza ogromne ilości danych w ciągu roku, co wymaga właściwego zrównoważenia pomiędzy zastosowaniem najnowszych technologii oprogramowania, a możliwościami technicznymi naszych klientów. Stałe monitorowanie tych dwóch czynników ułatwia nam podejmowanie odpowiednich decyzji dotyczących wprowadzania nowych technologii.

Większość z nas ma świadomość, jakie możliwości oferują nasze smartfony, których producenci nieustannie dążą do poprawy ich wydajności. Jesteśmy w JATO świadomi, że wielu naszych użytkowników biznesowych (całkiem słusznie) zamyka się na te nowości ze względów bezpieczeństwa i z powodu nałożonych pewnych wewnętrznych ograniczeń technologicznych.

Jeszcze 2 lata temu, 80% użytkowników B2B Jato Net korzystało z przeglądarki IE 8.0 i starszych, podczas gdy globalnie, jedynie 8% użytkowników sieci World Wide Web wciąż korzystało ze starszych platform. Większość z nas, jako konsumenci, już dawno przekonało się do najnowszych rozwiązań.

Ale w JATO wiedzieliśmy, że działy techniczne naszych klientów będą szukały nowszych rozwiązań technologicznych i musimy dostosować nasze usługi do ich potrzeb. Efektem tego są najnowsze wersje Volumes & News oferowane na JATO Net.   Są one oparte na najnowszych platformach .NET i technologii Angular Framework.

W ciągu ostatnich dwóch lat zaobserwowaliśmy u naszych użytkowników prawdziwy postęp. Obecnie tylko 30% (z 80% w 2013 roku) naszych klientów używa przeglądarek IE 8.0 i starszych, a liczba użytkowników wersji I.E. 10+ wzrosła z zera do 35%. Widzimy również w naszej bazie klientów rosnącą liczbę użytkowników przeglądarki Chrome (15%). Firmy dostrzegają korzyści wynikające z korzystania przez ich pracowników z najnowszych technologii oraz to, że muszą stale być na bieżąco z nowinkami technicznymi. My również dostrzegamy zachodzące zmiany i podejmujemy wszelkie kroki, aby Jato było przygotowane na ich wprowadzenie.

Korzyści dla naszych klientów?

Wraz z najnowszymi aktualizacjami, ułatwiliśmy klientom dostęp do danych poprzez zredukowanie ilości kroków potrzebnych do pobierania danych, zwiększając równocześnie prędkość dostarczania tych danych (do 50% szybciej dla niektórych zapytań wolumenowych).

W rezultacie coraz więcej użytkowników korzysta z naszych danych przez JATO Net i są w stanie uzyskać dostęp do większej ilości danych (30% więcej odsłon, licząc rok do roku) w krótszym czasie.

Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii, nasze rozwiązania są już dostosowane do korzystania na urządzeniach mobilnych, zapewniając naszym klientom (którzy już korzystają z najnowszych przeglądarek) komfort i nowoczesność, podczas pracy z naszymi danymi.

Aby dowiedzieć się więcej na temat naszych najnowszych rozwiązań, zachęcamy tych z Państwa, którzy są już częścią rodziny JATO, o wysłanie wniosku o przyznanie hasła dostępu do strony  www.jatonet.com, a pozostałych prosimy o kontakt z naszym lokalnym przedstawicielem.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Have a question?