Newsletter

JATO V5 … przyszłość dla analiz rynku motoryzacyjnego jest o krok bliżej!

W poprzednim wydaniu biuletynu Jato zapoznaliśmy Państwa z Jato V5, następcą Jato V4, naszego flagowego narzędzia do analizy i benchmarków, który wprowadzimy w 2016 roku.

Głównym celem, jaki sobie postawiliśmy tworząc JATO V5, jest poprawa efektywności i wydajności, dzięki odświeżonemu, nowoczesnemu wyglądowi i wzbogaceniu narzędzia o ulepszone okna dialogowe, które umożliwią użytkownikowi bardziej intuicyjne korzystanie. Narzędzie będzie łatwiejsze do opanowania dla początkujących, bez potrzeby dodatkowych szkoleń. Zostaną dołączone wszelkie instrukcje i zapewniona pomoc online, dzięki czemu będzie można wykonywać szczegółowe analizy i generować raporty, korzystając z pełnej funkcjonalności.

Tworzenie analiz i koszyków pojazdów będzie w Jato V4 prostym zadaniem, nawet dla niedoświadczonych użytkowników, dzięki nowemu kreatorowi procesu wyboru i kwerendy (Choose & Query). JATO V5 będzie intuicyjne w obsłudze dla początkujących i będzie „wyglądało znajomo” dla istniejących użytkowników, zachowując pełną kompatybilność ze wszystkimi istniejącymi raportami i analizami, stworzonymi przy użyciu Jato V4.

Wdrożenie Jato V5 zostanie uproszczone dla ustawień klient-serwer, zapewniając wsparcie dla rozwiązań aplikacyjnych, takich jak Citrix i Terminal Services®, gdzie użytkownicy mogą uzyskać dostęp do aplikacji bezpośrednio na serwerze bez konieczności instalowania JATO V5 na lokalny komputer PC, zmniejszając w ten sposób koszty wdrożeniowe i serwisowe oraz ułatwiając dystrybucję.

Rdzeń systemu został zaprojektowany od nowa, w celu zapewnienia zgodności z najnowszymi wersjami programu Microsoft Excel i Windows®.

Dodatkowo JATO V5 będzie zawierać nową aplikację do aktualizacji danych, która przyspieszy i usprawni proces aktualizacji wszystkich baz danych. Ulepszona możliwości planowania zadań, zapewni najwyższą elastyczność w dostępie do najnowszych danych zarówno dla klient-serwer, jak też dla instalacji autonomicznych.

Będziemy dzielić się z Państwem nowymi szczegółami na temat Jato V5… więc prosimy o czujność!

Wszelkie uwagi I zapytania dotyczące naszych rozwiązań są zawsze bardzo mile widziane. Jeśli mieli już Państwo okazję zobaczyć Jato V5, zachęcamy do podzielenia się pierwszymi wrażeniami, klikając na poniższy link. Jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji lub porozmawiać na temat Jato V5, prosimy o kontakt z lokalnym przedstawicielem JATO albo naszą pomocą techniczną, którzy chętnie udzielą aktualnych informacji.

Podziel się swoimi wrażeniami tutaj.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Have a question?