Nasi Partnerzy

W JATO, zawsze jesteśmy chętni do odkrywania nowych możliwości.

Z dumą informujemy o rozpoczęciu naszej współpracy w kwietniu 2015 ze światowym liderem w dziedzinie prognoz rynku motoryzacyjnego-LMC Automotive. Współpraca ta dostarczyła już pierwsze w portfolio JATO, narzędzie do prognoz, które łączy historyczne dane sprzedażowe JATO z prognozami sprzedaży LMC Automotive. Narzędzie to pozwala Naszym klientom wzmocnić trafność ich decyzji.

O LMC Automotive

LMC Automotive, a poprzednio J.D. Power Automotive Forecasting, jest dostarczycielem premium analiz motoryzacyjnych dla dużej grupy klientów. Są wśród nich producenci samochodów osobowych i ciężarowych, producenci i dostawcy komponentów, firmy logistyczne i finansowe, jak również instytucje państwowe z całego świata.

Prognozy tej firmy zawierają motoryzacyjne dane sprzedażowe dotyczące danych o produkcji, od poziomu regionalnego do globalnego. Firma publikuje również specjalne raporty na tematy motoryzacyjne.

LMC Automotive ma swoje biura w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych, Chinach, Tajlandii, a także przedstawicielstwa w Japonii i Brazylii. Wszystko to jest częścią biur grupy LMC zarejestrowanych w Wielkiej Brytanii, a firma jest liderem w konsultingu ekonomicznym dla biznesu agro-przemysłowego.

Odwiedź LMC Automotive pod www.lmc-auto.com w celu uzyskania dalszych informacji