JATO News

Czy jesteś na bieżąco z informacjami na temat wydarzeń, które dzieją się na rynk? Jak dowiedujesz się o nowym modelu lub zmianach wersji modelu konkurencji? Jak Twój zespół monitoruje działąlność konkurencji na rynku?

Stale zmieniający się rynek

Dzisiejszy rynek motoryzacyjny ciągle się zmienia. Producenci potrzebują informacji na temat konkurencji i dzialań marketingowych  które pozwolą im być na ze zmieniającymi się wydarzeniami na rynku.

Podczas, gdy zmieniają się specyfikacje, ceny, pojawiają się nowe modele, modele po face-liftingu, nowe wersje, promocje czy miesięczne raporty wielkości sprzedaży, oferujemy unikalne w skali światowej  kompleksowe rozwiązania

Co to oznacza?

Branża jest coraz bardziej konkurencyjna, a konsumenci są bardziej doświadczeni i wymagający. Ponadto skrócony cykl życia produktów, nacisk na cięcie kosztów, wymagania legislacyjne i nacisk konsumentów na nowe technologie w pojazdach.

  • DOSTARCZANIE W CZASIE RZECZYWISTYM

   Informacje o zmianach zachodzących na rynku są dostarczane w czasie rzeczywistym, zgodnie z Twoim harmonogramem pracy..

  • DOSTOSOWANE TREŚCI

   Możliwość zdefiniowania zakresu interesujących Cię wiadomości.. Na swoją pocztę otrzymasz tylko informacje o istotnych dla Ciebie  wydarzeniach.

  • 10 LETNIA HISTORIA RYNKU

   Ponad 10 lat historii specyfikacji dla głównych rynków pozwalają na wyszukiwanie i identyfikację ważnych trendów.

  • NATYCHMIASTOWE INFORMACJE RYNKOWE

   Błyskawicznie reaguj na działania konkurentów, tworząc własne strategie rynkowe.

  • KLUCZOWE WYDARZENIA RYNKOWE

   JATO News dostarcza oparte na faktach wiadomości, mające swoje odzwierciedlenie w danych JATO.

  • LOKALNE BADANIA

   Treści dla każdego kraju dostarczane są przez lokalnych researcherów.

  • RÓŻNORODNOŚĆ AKTUALNOŚCI

   Około 90% artykułów (nowy model, zmiana cen itp.) zawiera także zdjęcia pojazdów.

  • DOSTARCZANIE WIEDZY

   Dostarczenie wiedzy za pośrednictwem urządzeń mobilnych, które są intuicyjne, inteligentne i dostępne zawsze, gdy tego potrzebujesz.

  • CODZIENNIE AKTUALNE ARTYKUŁY

   200 artykółów na dobę, dostępne dla klientów w kilka godzin po wydarzeniu rynkowym.

W jaki sposób JATO News może pomóc?

JATO News to globalny elektroniczny serwis wiadomości na temat rynku motoryzacyjnego, zapewniający producentom, sprzedawcom, finansowym i leasingowym klientom przegląd aktualnosci na temat wydarzeń rynkowych w postaci biuletynów.

Wiadomości są dostępne przez narzędzie sieciowe JATO Net z linkami do kompletnych specyfikacji i dostarczane emailem zgodnie z osobistymi preferencjami klienta.

Z zasięgiem na ponad 40 rynków i dostępnością w kilkunastu językach, JATO News dostarcza wszystkie informacje o wydarzeniach na rynku samochodów osobowych i pojazdów użytkowych, co stanowi idealną bazę do wszelkiego rodzaju analiz. Zapewniamy, że zawsze będziesz poinformowany i zdolny do reagowania na nowe zagrożenia i szanse jakie stwarza rynek.

Rozwiązania pokrewne

KONTAKT – SIEDZIBA GŁÓWNA