Ortaklarımız

JATO’da iş geliştirmek için her zaman yeni fırsatların peşinden koşarız

JATO_LMC_Logo1-e1430388619915

Otomotiv sektöründe ismini yapmakta olduğu uzman tahminler ile  duyuran LMC Automotive ile Nisan 2015’de yaptığımız ortaklığı açıklamaktan memnuniyet duyuyoruz. Bu ortaklık, geçmiş JATO satış ve trafik tescil verisini, saygın LMC Automotive satış tahminleri ile birleştirerek müşterilerimizin planlama kararlarını güçlendiren ilk tahmin çözümünü JATO’nun portföyüne katmıştır. 

LMC Automotive Hakkında

Daha öncesinde ismi J.D Power Automotive Forecasting olan LMC Automotive, tüm dünyada araba ve kamyon üreticilerinin, parça üreticileri ve tedariçiklerinin, finans ve lojistk şirketlerinin, hatta devlet kurumlarının tercih ettiği otomotiv satış tahmini tedarikçisidir.

LMC’nin tahmin hizmetleri bölgesel ve uluslarası otomotiv satış, üretim ve motor tahminleri kapsar. Ayrıca, otomotiv sanayi için güncel konular üzerine özel çalışmalar yayınlamaktadır.

LMC Automotive’nin İngiltere, Amerika Birleşik Devletleri, Almanya, Çin ve Tayland’da ofisleri, Japonya ve Brezilyada’da temsilcilik ofisleri bulunmaktadır. Tarım endüstrisinde, ekonomi ve danışmanlık alanında lider konuma olan İngiltere menşeili LMC grubunun parçasıdır.

Daha fazla bilgi için www.lmc-auto.com  web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

Kimi arıyoruz?

Kaliteli çözümler sunmaya odaklanmış, vizyonumuzu paylaşan iş ortakları arıyoruz.

Müşteri her zaman en üst konuma yerleştiren, üstün müşteri deneyimi yaratan felsefemizi paylaşaşan uzmanlar arıyoruz.

Müşterilerle ve çalışma arkadaşlarıyla başarıyı paylaşabilen bir ekip arıyoruz.

 

Nasıl iletişime geçebilirim?

JATO ile ortak çalışmalar yapmak isterseniz partnerenquiries@jato.com adresine e-mail gönderin, 24 saat içinde size geri dönüş yapacağız.

Sizden haber bekliyoruz!