Expertní znalosti

Naše společnost poskytuje nejlepší dostupné informace, které vám umožní udělat to nejlepší rozhodnutí pro vaše podnikání.

Máme zkušenosti s prací pro celou řadu klientů v každém sektoru, kterým se zabýváme, takže ať už jste výrobce, prodejce, dodavatel komponentů, leasingová firma, nebo portál, můžeme vám dodat celou řadu inovativních řešení na podporu vašeho podnikání. Kromě toho jsme hrdí na to, že můžeme nabídnout bezkonkurenční podporu pro odvětví zemědělské techniky.¨

Pro konkrétní informace nás prosím kontaktujte, nebo si prohlédněte některý z odkazů níže, nebo přejděte rovnou na naše stránky s konkrétním řešením pro vaše podnikání.

 • Automobiloví výrobci

  Naše portfolio řešení pro výrobce automobilů vám poskytne informace o trhu potřebné pro všechny fáze životního cyklu výrobku od počátečního plánování až po prodej.

 • Automobiloví prodejci

  Naše portfolio pro prodejce vám poskytne přímé řešení – expertní znalosti pro vaše prodejce a náskok před konkurencí.

 • Fleetové a leasingové společnosti

  Naše portfolio pro fleetové a leasingové společnosti, poskytuje informace potřebné k udržení spokojenosti zákazníků, ke snížení nákladů na informace a omezení chyb.

 • Dodavatelé komponentů

  S odbornými znalostmi JATO a portfolia analýz na zakázku poskytujeme dodavatelům komponentů cenné informace o trhu, které zlepší vaše konkurenční výhody.

 • Zakaznické portály

  Ujistěte se, že vaši zákazníci mají aktuální přehled o trhu, aby tak mohli učinit rozhodnutí tím nejdostupnějším způsobem.

 • Výrobci zemědělské techniky

  Naši zákazníci, výrobci zemědělské techniky, jsou schopni porovnávat slevy na reálně vyspecifikovaná vozidla a dospět tak k důvěryhodné prodejní ceně.

Pro více informací o službách a produktech JATO

Kontaktujte nás