Nasza Historia

Przemyślane podejmowanie decyzji dzięki potędze informacji, realny ogląd sytuacji i analizy wspierające w Twoich działaniach bussinesowych w branży motoryzacyjnej

Historia JATO zaczyna się w 1984 roku

W latach 80-tych ubiegłego wieku przemysł motoryzacyjny osiągnął decydującą fazę w swoim rozwoju. Przymiarki do globalizacji osiągnęły punkt krytyczny, a producenci z branży motoryzacyjnej rozpoczęli aktywne poszukiwania możliwości rozwoju i obecności na nowych międzynarodowych rynkach.

Zaspokojenie wiedzy na temat specyfiki rynków międzynarodowych, konkurencji, specyfikacji i cen konkurencyjnych pojazdów stało się więcej niż podstawową potrzebą

Nasz założyciel, Jake Shafran, był jedną z pierwszych osób, która dostrzegła wielką, zdolną do dokonania przekształceń siłę, jaką stanowi informacja i właściwy ogląd sytuacji w tym nowym otoczeniu rynkowym.

W dzisiejszych czasach JATO jest liderem na rynkach globalnych prowadząc swoje operacje na całym świecie. Nasz ogólnoświatowy zasięg i wiedza jest jednym z kluczowych atutów naszej firmy.