Nasza Wizja i Misja

Nasza Wizja i Misja określają naszą ambicje, w jaki sposób chcielibyśmy współpracować z Klientami i gdzie znaleźć się razem w przyszłości.

Nasza  Wizja

Chcemy być najbardziej ekscytującym liderem na świecie w zakresie dostarczania rozwiązań opartych na znajomości rynku motoryzacyjnego.

Nasza Misja

Nasza misja przenosi naszą Wizję o krok dalej, ukazując w jaki sposób chcemy ją zrealizować.

Z prawdziwym podekscytowaniem wprowadzimy pionierskie pomysły i rozwiążemy problemy naszych Klientów wychodząc często poza ich oczekiwania.

Nasi pracownicy są naszymi partnerami w procesie osiągania naszej Wizji, którą mamy zamiar zrealizować postępując zgodnie z naszymi ustalonymi zasadami.

Naszym strategicznym celem jest pomaganie Klientom w wytworzeniu znaczącej przewagi konkurencyjnej. Chcemy być liderem w dostarczaniu zintegrowanych danych i wiedzy o rynku. Wspólnie z Klientami będziemy pracować nad ciągła poprawą procesów prowadzących do przemyślanego podejmowania decyzji, co ma bezpośrednie przełożenie na wyniki prowadzonego biznesu.

Zachęcamy naszych Klientów, aby przekazali nam swoje odczucia, w jaki sposób udaje nam się podążać za naszą Wizją i Misją…

W naszej etyce prowadzenia biznesu stosujemy zasadę nieustającego ulepszania naszych usług. W momencie rozpoznania ewentualnego problemu zdajemy się na bliską i szczerą współpracę w celu dostarczenia najlepszego wspólnie wypracowanego rozwiązania.

W celu poprawy naszych usług prosimy, skontaktuj się z nami mailem: customer.experience@jato.com

Nieważne, w jakim zakątku świata prowadzisz biznes odezwiemy się do ciebie w ciągu 24 godzin.

Wybierz sposób kontaktu