Nasza Filozofia Badawcza

Dział badawczy JATO jest kamieniem węgielnym sukcesu naszej firmy i źródłem z którego powstają nasze produkty i usługi

Poziom dokładności naszych danych jest doceniany przez największe podmioty rynku motoryzacyjnego: Producentów, Dealerów, Firmy leasingowe, Dostawców części zamiennych i komponentów oraz Producentów sprzętu rolniczego.
  • Dokładność

    Zapewniamy najnowsze i dokładne informacje dotyczące rynku motoryzacyjnego

  • Aktualność

    Odpowiadamy niezwłocznie na każde rynkowe wydarzenie

  • Kompletność

    Pozyskujemy i dostarczamy wszelkiego typu informacje, jakich poszukuje Klient

Nasze techniki badawcze i rozwiązania ewoluują w ślad za zmianami na rynku, wpływającymi na oczekiwania naszych Klientów. Niezależnie od tego, czy poszukujesz aktualnych czy historycznych danych możesz mieć pewność, że dostarczymy najbardziej kompleksowe, dokładne i potwierdzone dane na świecie.

Jesteśmy dumni, że w każdym kraju, w którym operujemy zatrudniamy lokalnych specjalistów prowadzących badania, co daje nam okazję do budowania bliskich kontaktów z miejscowymi producentami i importerami. Umożliwia nam to szybko i wydajnie reagować na wszelkie nowości i zmiany zachodzące na poszczególnych rynkach.

Po zatrudnieniu nasi pracownicy przechodzą rygorystyczny program szkoleniowy i są potem nadal nieustannie szkoleni, aby mieć pewność, że potrafimy sprostać wszelkim potrzebom naszych Klientów. Nasz wewnętrzny proces weryfikacji umiejętności oraz standardowy poziom zobowiązań zapisywany w umowach z Klientami sprawiają, że jesteśmy w stanie zapewnić identyczny i spójny standard usług na całym świecie.

W celu uzyskania dodatkowych informacji, aby przekonać się o dokładności naszych baz danych i sprawdzić, w jaki sposób możesz wykorzystać je dla rozwoju swojego biznesu, skontaktuj się z JATO Dynamics.