Ekipmanlar ve indirim oranları hakkında en son ne zaman araştırma yapmaya ihtiyaç duyduğunuzu hatırlıyor musunuz? Aradığınız bilgiye ulaşmak kolay olmuş muydu? Peki aradığınızı bulabildiniz mi? Ekipman ve indirim bilgilerini edinmenin, bu bilgileri karşılaştırmanın zor olduğunu ve çok zaman aldığını biliyoruz.

Bu senaryo size tanıdık geliyor mu?
Traktörlerinizin fiyatlarını revize etme zamanı geldi…
• Yerel ve kurumsal yönetim birimleri fiyat ayarlama funsurlarını tartışıyor
• Mevcut rakip fiyat bilgisinin bulunabilirliği ölçüsünde birkaç ana model için kısıtlı rakip analizi yapılabiliyor
• Manuel olarak data toplamak zaman aldığından, değer analizi için ayarlamalar teorik bilgilerle tamamlanabiliyor
• Model kırılımı ve opsiyonları karşılaştırmak sizin için çok zor

Zaman daraldıkça detaylı araştırma yapabilme şansı ortadan kalkar. Rekabette bir adım öne geçmeniz ve ürün gamınızı kârlı bir şekilde konumlandırabilmeniz için pazardaki gelişmelerden haberdar olabilmeniz çok önemlidir.

Bu nedenle, güçlü bir araştırma ve analiz süreci sayesinde:

• Ürünlerinizin yaşam döngüsünü daha etkin yönetebilir, onları daha rekabetçi konumlandırarak pazar payınızı artırabileceksiniz
• Yeterli bilgiye ulaşabildiğinizden, karar verme süreçlerinizde zaman ve para kaybı yaşamayacaksınız
• Doğru bilgiye ulaşarak satışa sunduğunuz ürünün müşteri beklentisine tam olarak cevap verebildiğinden emin olacaksınız
• Yeni modellerinizin yaşam döngüsü gelişimini destekleyebileceksiniz

Müşterimiz olan tarım makineleri üreticileri, indirim oranlarını doğru bir şekilde ekipman ayarlaması yapılmış “gerçek” araç bilgileri üzerinden karşılaştırabilmektedir. Böylelikle bayilerine sunmak üzere güvenilir bir net fiyata ulaşırlar- “Doğru kaynaktan alınan, organize ve güvenilir bir bilgi.”

Tarım makine üreticileri neden JATO’yu tercih ediyor?

Müşterilerimiz, indirim oranlarını, doğru bir şekilde spesifikasyon ayarlaması yapılmış “gerçek” araç bilgileri üzerinden karşılaştırabilmek, bayilerine sunmak üzere güvenilir bir net fiyata ulaşabilme konularında bize güvenirler. Sunduğumuz, doğru kaynaktan alınan, organize ve güvenilir bir bilgidir.

JATO ürün ve hizmetleri hakkında bilgi almak için

Bize ulaşın