Gelecek büyüme planlarınızı yaparken doğru parçaları elinizde bulundurduğunuzdan emin misiniz? Satış trendlerini değerlendirebilmek ve temel pazarların performansını analiz edebilmek, size rekabette avantaj sağlayacaktır.

Model ve pazar bazında değişen üretim trendlerini nasıl değerlendiriyorsunuz? Pazar araştırmalarını kendi bünyenizde yapmaya gerek duymadan, daha az zaman ve para harcamanız için ne gibi bilgilere ihtiyacınız var?

Hatalı bilgi ve analizin maliyeti pozitif ve negatif büyüme arasındaki farkı belirleyebilmektedir. Takip ettiğiniz temel pazarların derinlemesine analizini yapabilme gücü, rekabette size avantaj sağlayacak ve önemli kararlarınızı verirken daha etkin hareket edebilmenize yardımcı olacaktır.

Maliyetlerinizin yönetimini yaparken kârlılığınızı nasıl artırıyorsunuz?
Marjlarınızı daha etkin planlayabilmek ve yönetebilmek için ne gibi araçlar kullanıyorsunuz?
Pazar performansları hakkında tam bilgiye sahip olmak size belirli bölgelerde hedefe yönelik doğru planlama yapabilme gücünü sağlayacaktır. İster binek, ister ticari araçlar olsun, yedek parça talebini etkin bir şekilde öngörebilmek, işinizde sizi başarıya götüren önemli bir etken olacaktır.

Yedek parça tedarikçileri neden JATO’yu tercih ediyor?

Müşterilerimiz yüksek kalitede raporlama ve doğru satış adedi bilgilerinin temini konusunda bize güvenirler. Uzmanlığımız sunarak müşteri raporlama portföyümüzün gücü size değerli pazar bilgisi ve rekabet avantajı sağlayabilir.

JATO ürün ve hizmetleri hakkında daha fazla bilgi almak için

Bize ulaşın