Vzpomínáte si, kdy jste naposledy kupovali auto? Jaké byly vaše zkušenosti? Za předpokladu, že jste navštívili více než jednu prodejnu, jste jistě měli rozdílné zkušenosti s různými prodejními místy.

Ovlivnilo to výběr vozu, který jste si koupili? Pravděpodobně ano! Schopnost prodejce vytvořit prostředí, v němž se budete cítit vítáni, v uvolněné atmosféře a s maximální pozorností k vašim potřebám by měly být dnes samozřejmostí, neboť nákup auta je významná investice.

Takže co dá vašim zákazníkům jistotu, že koupit vozidlo od vás je nejlepší volba? V první řadě samozřejmě musí mít rádi značku a vůz, ale pokud s nimi již hovoříte po telefonu nebo dokonce v prodejně, je velká pravděpodobnost, že tomu tak je.

Takže teď to záleží na vašem prodejci ...
Kolik toho ví o vašich vozech? Kolik toho ví o dalších vozech, o kterých zákazník uvažuje? Má všechny informace, aby mohl prezentovat vaše vozidlo na základě jeho komparativních výhod. Je schopen důvěryhodně jednat se zákazníkem?

Být schopen prokázat základní znalost produktů je klíčovou prodejní výhodou. Dává to prodejci důvěryhodnost a pokud je toto efektivně komunikováno, může pomoci vytvořit pouto důvěry s vašim budoucím zákazníkem.

Proč si prodejci automobilů vybírají JATO

Naši zákazníci se na nás často obrací s žádostí o pomoc ohledně informací, které jejich zákazníci mohou získat dříve, než vůbec navštíví prodejnu.
Naše portfolio pro prodejce vám poskytne přímé řešení – expertní znalosti pro vaše prodejce a náskok před konkurencí.

Pro více informací o službách a produktech JATO

Kontaktujte nás