JATO Incentives

Jak do tej pory analizowałeś rynek promocji samochodów osobowych i dostawczych? Czy uważasz, że Twójsamochód jest odpowiednio zbilansowany względem promocji z perspektywy menadżera produktu? Jak obecnie oceniasz korzyść z promocji i jak używasz tej informacji do tworzenia przyszłej strategii inwestycyjnej? Czy uważasz, że Twójprodukt jest dobrze pozycjonowany względem konkurencji po uwzględnieniu aktualnego poziomu wydatków na promocje?

Co wiemy?

Wysoka jakość informacji o promocjach jest jednym z podstawowych komponentów decyzji biznesowych podejmowanych przez producenta. Niezależnie, co robisz, czy tworzysz prognozy dochodowości na przyszłość, czy też oceniasz czy wartość pojazdu jest odpowiednio wyważona, sprawdzasz czy ustalona cena jest konkurencyjna lub upewniasz się, że decyzje strategiczne zostały podjęte w odpowiedniej skali podczas kampanii reklamowej – kompleksowa analiza promocji na rynku jest niezbędna.

Co to oznacza?

Zwiększanie możliwości wyboru dla konsumenta i zaciekła rywalizacja na rynku motoryzacyjnym sprawiła, że kwestia promocji stała się kluczowym czynnikiem na każdym szczeblu prognozowania cyklu życia produktu.

JATO Dealer Incentives wzbogacają naszą ofertę Public Incentive poprzez oferowanie bardziej szczegółowej diagnozy składowych cen, wliczając w to średnie ceny transakcyjne i minimalne średnie ceny transakcyjne

  • WSPOMAGANIE STRATEGII

   Dostarcza kompleksowego poglądu na strategię dotyczącą działań wspierających rynek, aby móc wypracować skuteczną odpowiedź na ich użycie.

  • PEŁNA KOMPATYBILNOŚĆ

   Pełna spójność dotycząca cen pojazdów uwzględniająca każdą wersję, aby pomóc zrozumieć pozycję cenową po korekcie o promocje i specyfikację

  • WYDATKI NA PROMOCJE

   Informację z JATO Model Mix i promocji pozwolą Ci zbadać średnią korzyść z promocji postrzeganą przez klienta i ich popularność

  • ANALIZA WARTOŚĆI

   Informację z JATO Model Mix i promocji pozwolą Ci zbadać średnią korzyść z promocji postrzeganą przez klienta i ich popularność

  • REGIONALNE BADANIA

   Pracownicy JATO badają wszelkiego rodzaju promocję sprzedażowe

  • DOSTĘPNOŚĆ DLA WERSJI

   Promocje są analizowane dla każdej wersji pojazdu (UID)

  • WARTOŚCI PROMOCJI

   Wartość promocji jest liczona dla ofert gdzie trudno wyliczyć dokładną wartość dla klienta, tak jak w przypadku finansowania.

  • TYPY PROMOCJI

   Analiza podzielona na typy promocji np., upusty, produkty, finansowanie, koszty eksploatacji, itd. 

  • MULTI-PLATFORMA

   Dostarczana w różnych formatach i programach używanych w zależności od potrzeb klienta. Dostępna również analiza na poziomie mikro.

  • SIŁA PROMOCJI

   Siła promocji może być mierzona używając JATO Model Mix.

Jak JATO Incentives pomaga?

JATO Public Incentives (od producenta dla konsumenta) zapewnia kompleksową informację, która jest niezbędna do zrozumienia rynku. Produkt ten pozwala naszym klientom na obejrzenie panoramy rynku promocji podczas prowadzenia porównań z konkurencją, i dzięki temu skutecznie reagować na oferty tworzone przez rywali.

JATO Dealer Incentives (producent dla dealera) pozwala naszym klientom na pozycjonowanie swoich pojazdów uwzględniając wsparcie dla dealerów, bonusy i informację o marżach. Produkt ten pozwoli optymizować skuteczność kampanii promocyjnej i lepiej planować przekaz pieniędzy na cele promocji przez dealerów i producentów.

Obie oferty są stworzone z myślą maksymalnej funkcjonalności, praktyczności i łatwości obsługiwania baz danych składających się z wielu poziomów.

Informacje o promocjach z JATO są dostępne dla szerokiej gamy krajów, więc aby uzyskać więcej informacji i dowiedzieć się jak promocje JATO mogą być wartością dodaną dla twego biznesu, pobierz proszę załączoną broszurę lub kliknij tu. Zapraszamy do kontaktu.

Powiązane Produkty

KONTAKT – SIEDZIBA GŁÓWNA