JATO-LMC Automotive Global Light Vehicle Sales Forecast

Sprawdź, w jaki sposób dane historyczne sprzedaży i rejestracji JATO połączone z prognozami trendów LMC Automotive mogą wspomóc Twój proces planowania biznesu i produktów.

Wraz z rozwojem oferty dla konsumenta oraz wzmagającą się konkurencją na rynku, wszyscy producenci samochodów poszukują niezależnego narzędzia do prognozowania sprzedaży, aby stworzyć obiektywną analizę rozwoju biznesu swoich produktów jak i konkurencji.

Prognozowanie wymaga wnikliwej wiedzy i fachowości, które złożą się na godną zaufania wizję rynku. JATO Dynamics utworzyło partnerstwo z LMC Automotive, firmą specjalizującą się w prognozach sprzedaży i będącą światowym liderem w tej dziedzinie. Obie firmy widzą jakość i detal jako kluczowe cechy potrzebne do tworzenia prognoz umożliwiających skuteczne decyzje biznesowe.

Obie firmy oferują w swojej branży najwyższy poziom usług. Nasza firma zawsze jest gotowa, aby wprowadzić wartość dodaną do naszych usług poprzez naszą wiedzę i współpracę z klientem.

LMC Automotive jest wiodącą firmą dostarczającą dane prognozujące popyt i podaż pojazdów a także raporty oferujące spersonalizowane badania dla danych regionów (Europa, Północna i Południowa Ameryka oraz Azja)

  • BADANE RYNKI

   Analizowane wszystkie kluczowe rynki, które stanowią 94% globalnej sprzedaży.

  • OBIEKTYWNY OBRAZ

   Nieustannie aktualizowane dane, tworzące pełny i spójny obraz na przyszłość branży

  • PEWNOŚĆ

   Prognozy z dużym prawdopodobieństwem trafności dla decyzji dotyczących przyszłości biznesus

  • ZROZUMIENIE

   Strategiczna pomoc dla klientów w objaśnianiu im trendów na rynku i tego jak one wpłyną na przyszłość

  • SPÓJNOŚĆ

   Dane o wysokim poziomie spójności i jednolitości dla różnych rynków

  • GLOBALNE PROGNOZY

   Globalne prognozy aut osobowych dla 62 krajów – 56 z nich z analizami na poziomie modelu i marki-pozostałe 6 na poziomie kraju

  • MIESIĘCZNE PROGNOZY

   Miesięczne prognozy nieustannie aktualizowane na przestrzeni ponad siedmiu lat

  • SAMOCHODY OSOBOWE I DOSTAWCZE

   Dane z prognozami dla wszystkich aut osobowych(w tym SUV i MPV) a także auta dostawcze do 6 ton

  • ZAUFANE ŹRÓDŁO

   Trzy rodzaje metodologii połączone w celu uzyskania krótkoterminowych bądź długofalowych prognoz

  • RAPORTY KWARTALNE

   Przeglądowe raporty z czynnikami wpływającymi na wynik prognozy dostarczane kwartalnie a także informacje o działaniach producentów i wydarzeniach na rynkuroducentów i wydarzeniach na rynku

Wyjątkowe Narzędzie Łączące Dane Historyczne i Prognozy Handlowe

Globalne prognozy handlowe dotyczące aut osobowych są usługą raportującą dla rynku motoryzacyjnego dostarczającą kluczowe informacje i analizy dla producentów samochodów. Prognozy dotyczą wszystkich segmentów aut osobowych i dostawczych (do 6 ton) na przestrzeni siedmiu lat. JATO-LMC Automotive Global Light Vehicle Sales Forecast dostarcza miesięczne aktualizacje skupiające się na aspekcie producenta, marki, typu pojazdu, segmentu oraz modelu dla 94% globalnego rynku.

Wartość Prognozy

Prognozy i dane, które je tworzą są kluczowe dla managerów ds. marketingu, specjalistów od produktu, analityków cen a także osób zajmujących się sprzedażą. Prognozy potrzebne są wszystkim specjalistom w branży, aby:

 • zdobyć arbitralny i niezależny wgląd na czynniki napędzające popyt i przekonać się, co ta informacja oznacza dla przyszłego bilansu wolumenu w branży
 • zobaczyć, z jakich modeli skomponowany będzie całkowity bilans wolumenu i czy będą w nim górować nowe modele, czy te z końca produkcji
 • zrozumieć, jak opóźnienia w wprowadzaniu nowych modeli mogą mieć wpływ na sprzedaż aut w dniu ich premiery
 • skonfrontować swoje założenia wobec tych wypracowanych przez niezależnych specjalistów o bogatym doświadczeniu
 • dostarczyć szczegółowej, wiarygodnej informacji dla wspomagania procesów decyzyjnych
 • lepiej zrozumieć zasady sukcesu stojącego za globalnym porównaniem i pozycjonowaniem produktu, zarówno dla istniejących jak i nowych rynków/segmentów
Aby uzyskać więcej informacji, lub żeby dowiedzieć się jak JATO-LMC Automotive Global Light Vehicle Sales Forecast może być przydatne dla twojego biznesu, proszę- kliknij tutaj. Czekamy na kontakt.

Powiązane Narzędzia

KONTAKT – SIEDZIBA GŁÓWNA