Sürekli değişim halindeki yenilikleri nasıl takip edeceksiniz? Rekabet ortamında talebi canlandırmak için bilgiye dayalı “taktiksel” kararları nasıl alacaksınız? Otomobil endüstrisi büyük zorluklarla karşı karşıya. Değişen yaşam tarzları, bilgi, teknolojik inovasyonlar ve yeni pazarlar endüstrinin geleceğini şekillendiriyor.

Ürünümüzü rekabetçi bir şekilde konumlandırmak için, hangi temel bilgilere ihtiyaç duyacağız? Yeni ürünümüzün ticari olarak yaşama gücünden emin olmak için hangi pazar bilgisine ihtiyacınız var?

Tam, doğru bilgiye zamamanında erişebilmek her zamankinden daha büyük bir ihtiyaç haline geldi. Belirlenen ürünü rekabetçi bir şekilde konumlandırabilmek, yatırımın geri dönüşünü ve ticari sürdürülebilirliğini sağlayabilmek, gerekli unsurların ve performans hedeflerinin doğru olarak belirlenebilmesine bağlı.

Ürün Planlamacılarının… Geleceği tahmin edebilmek, pazar segment trendlerini belirleyebilmek için doğru bilgiye erişimleri var mı? Derinlemesine analiz yapabilmek için küresel boyutta bütünleşik çözümlere sahipler mi?

Rakiplerin geleceğe dair model ve teknolojilerini anlıyor ve takip edebiliyorlar mı? Araç opsiyonlarının popülaritesini ve yeni ortaya çıkan ekipmanları saptayabiliyorlar mı?

Bir ürün lansmanının başarıya ulaşması, ürün yaşam eğrisinin tüm evreleri için hayati olan sektör bilgisine sahip olmanıza bağlıdır. Bu sayede, müşterilerinizin ilgisini çekebilecek doğru ürün ve özellikleri sunabilmek, işinizi kendinizden emin olarak yapmanıza yardımcı olur.

Otomotiv Üreticileri Neden JATO’yu Tercih Ediyor

Müşterilerimiz otomobil ve hafif tiacari araçların ekipman ve satış adedi bilgilerini temin etmek için bizden sıkça yardım alırlar. Çözüm portföyümüz, ürün yaşam eğrisinin planlamadan satış başarısına kadar olan tüm evrelerinde Otomotiv Üreticilerine Pazar bilgisi sağlar.

Ürün ve hizmetlerimiz için

Bize ulaşın