JATO Volumes

Sürekli değişen bir pazarda güncel kalmayı nasıl başarıyorsunuz? İşletmenizin pazardaki trendlere cevap verebilecek konumda olmasını sağlamak için gereken bilgileri en doğru araçlar ve yeterli bilgi ile ekiplerinize sağlıyor musunuz?

Pazara doğru ürün getirmenizi sağlayacak doğru bilgiye erişiminiz var mı? İster Merkez (HQ) veya Ulusal satış şirketi (NSC) olun ister Distribütör (Importer) , tüketicilerin hangi tip araçlar satın aldıkları hakkında yeterince bilgiye sahip misiniz?

  • RAKİP DEĞİŞİKLİKLERİ

   Fiyatlandırmadan kampanya değişikliklerine, rakiplerin pazar içi faaliyetlerine tepki gösterecek pozisyonda olun

  • PLANLAMA VE KONUMLANDIRMA

   Ürün planlamanız ve konumlandırmanızı destekleyin ve geliştirin

  • DOĞRU DONANIMLAR

   Müşterilerinizin ihtiyaçlarını karşılayan doğru ekipmanları sağladığınıza emin olun

  • PAZAR DİNAMİKLERİ

   Değişik perspektiflerden pazar dinamiklerini anlama kabiliyeti sağlar

  • DOĞRU STRATEJİ

   Küresel otomotiv pazarında mücadele edebilmek için doğru stratejiyi oluşturma ve karar verme süreçlerine yardımcı

  • SATIŞ ANALİZİ

   Pazar trendlerini öğrenmek ve rakip araç satışlarının analizi

  • DETAYLI ANALİZ

   Kaliteli ve detaylandırılmış pazar analizi için fiyat bilgisi de içeren benzersiz satış istatistikleri veri setine erişin

  • GEÇMİŞ ARAÇ BİLGİSİ

   Detaylı trend analizleri gerçekleştirmek için kullanılabileceğiniz geçmiş bilgiye erişim

  • YÖNETİM RAPORLARI

   Yönetime sunacağınız raporlarınızı destekleyen sayısız analiz grafikleri

  • PERFORMANSINIZI GÖZLER ÖNÜNE SERİN

   Diğer markalara karşı nasıl bir performans gösterdiğinizin analizi için tüm pazarı ve rakip pozisyonlamasını görme imkânı

Bildiklerimiz?

Küresel otomotiv endüstrisi sürekli olarak değişiyor ve eşi görülmemiş seviyede müşteri değeri üretiyor.Araçlar daha gelişmiş ve üstün. Eskiden opsiyonel olan özellikler şimdi standart ekipman haline geldi.

Değişen müşteri ihtiyaçları ile birlikte, sunulan yeni model ve segmentler küresel rekabaeti daha zorlu hale getirdi. Üreticilerin doğru kararlar alabilmeleri, zamanında ve güncel bilgiye erişebilmlerine bağlı.

 JATO Volumes size nasıl yardımcı olabilir?

JATO satış bilgisini JATO Net, JATO V5 ve JATO Analysis and Reports olarak üç farklı çözümü ile sunar.  JATO Net, tüm şirket çalışanlarınıza güncel araç fotoğrafları, haberleri, ekipmanları ve satışlarını kullanıcı bazında sağlar. JATO V5 işletmenize çabuk karar verebilme gücünü sunan ürün ve satış planlama çözümüdür. JATO Analysis and Reports organizasyonunuzun ihtiyacı olabilecek herhangi bir otomotiv raporlamasını içeren danışmanlık hizmeti çözümümüzdür.

JATO Volumes, müşterilerimize rekabetçi otomotiv pazarında mücadele edebilmek için gerekli stratejilerin oluşturulmasına olanak sağlar.

İlgili Çözümler

MERKEZ İLE İLETİŞİME GEÇİN