Jde vám o efektivnější správu vašich interních podnikových procesů? Jak si zajistit, že objednáváte správné vozidla a zároveň omezujete počet chyb?

Komplexní povaha automobilového průmyslu v kombinaci s vyššími nároky zákazníků klade nové požadavky na tento sektor. Máte vše pod kontrolou a máte aktuální informace o častých změnách modelových variant, specifikací a cen?

Jsou si vaši zákazníci jisti, že objednáváte odpovídající vůz? Cena nesprávných informací pro vaše podnikání může být rozdíl mezi pozitivním nebo negativním růstem. Z povahy trhu je obtížné mít stále aktuální informace o změnách na trhu, což nepřiměřeně zatěžuje vaše pracovníky.

Nyní je to na vašich prodejních a marketingových poradcích ... Mají vše pro to, aby co nejlépe poradili s výběrem správného vozu, který nejlépe odpovídá potřebám zákazníka? Jak si zlepšují své znalosti o vozech? Mít po ruce aktuální informace zajišťuje spokojenost zákazníků a snižuje chybovost. Jsou schopni porovnat vozy a doporučit nejvýhodnější vozidlo?

Být schopen prokázat základní znalost produktů je klíčovou prodejní výhodou. Posiluje důvěru zákazníků při podpisu objednávky, že bude objednána požadovaná specifikace vozidla.

Proč si fleetové a leasingové společnosti vybrají JATO

Naši zákazníci se na nás často obracejí, abychom jim pomohli získat kvalitní a přesné informace o specifikacích osobních automobilů a lehkých užitkových vozů.
Naše portfolio pro fleetové a leasingové společnosti, poskytuje informace potřebné k udržení spokojenosti zákazníků, ke snížení nákladů na informace a omezení chyb.

Pro více informací o službách a produktech JATO

Kontaktujte nás