JATO Specifications

Jak analyzovat a porovnávat svá vozidla s konkurencí? Jak sledovat nové modely, segmenty a technologie, které se objeví na trhu?

Existuje nesčetné množství možností, jak tedy zajistíte, aby byla vaše vozidla správně specifikovaná? Způsob, jakým zákazníci kupují auta se změnil, jak zajistíte, aby vaši pracovníci vyvíjeli ten správný produkt pro zákazníky?

  • POROVNÁNÍ VÝHOD

   Možnost porovnávat modely jednotlivých značek a jejich výhody

  • KLÍČOVÉ VÝHODY

   Jasně ukazuje klíčové výhody vašich vozů oproti konkurenci

  • DENNÍ AKTUALIZACE

   Denní aktualizace s nejnovějšími informacemi o specifikacích, opcích a cenách zkoumaných vozidel

  • ROZŠÍŘENÍ ZNALOSTÍ

   Zvyšuje znalost produktů pro vaši vlastní značku i pro konkurenční značky a modely

  • Z OPCE DO STANDARDU

   Možnost sledovat kdy se z volitelné položky stane standardní výbava vozidla

  • KONFIGURACE VOZIDLA

   Možnost konfigurovat vybrané vozidlo dle přesných specifikací včetně opcí

  • VÝHODA VOLITELNOSTI

   Možnost vestavět opce pro zobrazení výhod vozu nad konkurencí

  • SROVNÁVACÍ INFORMACE

   Srovnává více vozidel s použitím stejné terminologie

  • HISTORICKÉ INFORMACE

   Přístup k historicky cenným informacím, které mohou být použity k provedení hloubkové analýzy trendů

Co to znamená?

Globální automobilový průmysl prochází neustálou změnou a přináší nebývalou úroveň hodnoty pro zákazníka. Vozidla jsou mnohem dokonalejší a spolehlivější, plné standardního vybavení a funkcí, které by bylo nutné před pár lety dokoupit jako opci.

V reakci na změny zákaznických potřeb je globální konkurence při zavádění nových modelů a nových segmentů ještě náročnější. Proto potřeba aktuálních přesných a včasných informací poskytuje výrobcům základnu pro informovaná rozhodnutí.

Jak může JATO Specifications pomoci?

JATO Specifications je základem všeho co děláme a poskytujeme prostřednictvím celé řady řešení k uspokojení potřeb automobilových a maloobchodních zákazníků.

Pro výrobce automobilů prostřednictvím JATO Net, který poskytuje společnosti široký informační zdroj o nejnovějších specifikacích, JATO V4 , který je nástrojem pro produktové a prodejní plánování s poskytnutím okamžité rozhodovací síly pro vaše podnikání a  JATO Analysis and Reports , které jsou naším poradenským řešením pro jakékoli potřeby zpráv z oblasti automobilového průmyslu, které vaše organizace může mít.

Pro automobilové dealery nabízíme JATO Carspecs, náš srovnávací a konfigurační nástroj, a JATO Datafeed, naše adhoc datové sady dodávané ve formátu, který vyhovuje vašim požadavkům.

Každé řešení vám umožní komplexní náhled specifikací a výhod jednoho vozidla oproti druhému. Přesunem obchodní konverzace k výhodám a přínosům mohou prodejci a výrobci s použitím JATO Specifications demonstrovat, proč by si měl zákazník koupit jejich vozidlo místo konkurenčního.

Pro více informací k JATO Specifications a možnosti nejlepšího řešení pro vás –  klikněte prosím sem. Těšíme se na vás.

Související řešení

KONTAKT – SÍDLO FIRMY