Czy pamiętasz, jak ostatnim razem kupowałeś samochód? Jakie to było doświadczenie? Zakładając, że odwiedziłeś więcej niż jednego dealera, Twoje wrażenia mogły być bardzo różne, lepsze lub gorsze.

Czy miało to wpływ na zakup samochodu? Prawdopodobnie tak! Zdolność sprawienia, aby potencjalny klient poczuł się mile widziany, rozluźniony i potraktowany z uwagą, jest dzisiaj bardzo ważna, ale spójrzmy prawdzie w oczy. Zakup samochodu to duża inwestycja, a my wszyscy oczekujemy czegoś więcej.

Co sprawi, że klient będzie miał pewność, iż zakup pojazdu u Ciebie, jest dla niego najlepszym rozwiązaniem? Zasadniczą sprawą są oczywiście jego preferencje, jeśli chodzi o markę i typu pojazdu, ale skoro właśnie rozmawia z Tobą przez telefon albo przyszedł do Twojego salonu sprzedaży, to istnieje duża szansa, że właśnie tak jest!

Wszystko w rękach Twoich sprzedawców...
Jaką mają wiedzę produktową na temat swoich pojazdów? Na ile znają pojazdy konkurencji, których zakup klient również bierze po uwagę? Czy są przygotowani do zaprezentowania swojego pojazdu na podstawie jego atutów? Czy są w stanie zbudować prawdziwe zaufanie klienta?

Umiejętność wykazania się wiedzą produktową jest kluczowym atutem sprzedaży. To zwiększa wiarygodność sprzedawcy i jeśli ten potrafi posiadaną wiedzę skutecznie komunikować, może mu pomóc stworzyć natychmiastową więź zaufania z potencjalnym klientem.

Dlaczego Dealerzy Samochodowi Wybierają Jato

Nasi klienci często zwracają się do nas z prośbą o informacje, do których kupujący mogą uzyskać dostęp, jeszcze zanim się skontaktują z salonem sprzedaży. Zestaw rozwiązań dla Dealerów samochodowych sprawi, że Twoi sprzedawcy będą dysponować najnowszymi rozwiązaniami do sprzedaży samochodów… na kilka kroków przed Twoimi konkurentami

W celu uzyskania dodatkowych informacji o usługach i produktach JATO

skontaktuj się z nami