Jak zarządzać wewnętrznymi procesami biznesowymi bardziej efektywnie? Jak zamawiać odpowiednie pojazdy i redukować liczbę błędów?

Złożony charakter branży motoryzacyjnej, w połączeniu ze zmieniającymi się potrzebami klientów i ich coraz większą wiedzą produktową, stawia nowe wymagania przed tym sektorem. Czy jesteś na bieżąco z częstymi zmianami wprowadzanymi przez producentów do ich gamy modelowej, do wyposażenia pojazdów i cen?

Jak zdobędziesz zaufanie klientów, że składane zamówienia na pojazdy są poprawne? Poprawność informacji może mieć wpływ na dodatnie lub ujemne wyniki Twojej firmy. Specyfika rynku motoryzacyjnego sprawia, że trudno jest być na bieżąco ze wszystkimi zmianami i wymaga to wykorzystania zasobów, które mogą okazać się niezbędne w innych, kluczowych obszarach działalności.

Teraz wszystko zależy od Twoich doradców ds. sprzedaży i marketingu... Czy są oni dobrze przygotowani, aby za ich pośrednictwem dokonać wyboru odpowiednich pojazdów, najlepiej dopasowanych do potrzeb klienta? W jaki sposób zdobywają swoją wiedzę na temat pojazdu, a w konsekwencji zaufanie klienta? Posiadanie aktualnych informacji, gwarantuje zadowolenie klienta i zmniejsza ryzyko błędów. Czy są oni w stanie dokonywać porównań pojazdów tak, aby wskazać na pojazdy, które spełnią wszystkie oczekiwania?

Umiejętność wykazania się niezbędną wiedzą na temat produktu jest kluczowym atutem sprzedaży. To daje klientowi pewność przy podpisywaniu umowy, że wyposażenie pojazdu będzie zgodne z zamówieniem.

Dlaczego firmy flotowe i leasingowe wybierają Jato?

Nasi klienci zwracają się często do nas z prośbą o pomoc w dostarczeniu dokładnych i wysokiej jakości danych dla samochodów osobowych i lekkich pojazdów dostawczych. Nasze portfolio rozwiązań dla floty i firm leasingowych może skutecznie pomóc zadbać o zadowolenie klientów, obniżyć koszty i zredukować błędy.

Aby uzyskać informacje na temat usług i produktów JATO

Skontaktuj się z nami