JATO V5

Co robisz, żeby być na bieżąco z ciągłymi zmianami w przemyśle motoryzacyjnym? Czy zapewniasz swoim zespołom korzystanie z najlepszych narzędzi i odpowiedniego poziomu informacji, aby jako firma być świadomym regularnych zmian cen, specyfikacji, wolumenów sprzedaży i upustów dla własnych oraz konkurencyjnych modeli?

CZY MASZ DOSTĘP DO WŁAŚCIWYCH INFORMACJI, DZIĘKI KTÓRYM MASZ PEWNOŚĆ, ŻE WPROWADZASZ NA RYNEK ODPOWIEDNI PRODUKT?

Nieważne, czy reprezentujesz globalną centralę, lokalne przedstawicielstwo, bądź importera, ale czy masz wystarczającą wiedzę na temat tego, jakie pojazdów są kupowane?

  • ROZWÓJ NOWYCH PRODUKTÓW

   Budowa i testowanie wersji koncepcyjnych przyszłych pojazdów, aby wspomóc cały proces rozwoju nowych produktu

  • OPCJA DO STANDARDU

   Możliwość wyśledzenia, kiedy dany element wyposażenia przestaje być opcjonalny, a staje się standardowym wyposażeniem pojazdu

  • ANALIZA WARTOŚCI

   Funkcja analizy wartości, pozwala na dokładne odniesienie swoich pojazdów do własnej linii produktów i względem konkurencji

  • PROPONOWANA WARTOŚĆ

   Identyfikacja rynkowych możliwości, gdzie można zrobić lepszą proponowaną wartości dla klienta końcowego

  • WIDOCZNOŚĆ RYNKU

   Widok na cały rynek, konkurencyjne pozycjonowanie, trendy marketingowe i Model Mix w dowolnej segmentacji

  • ŚLEDZENIE KONKURENCJI

   Sprawdzanie pojazdów konkurencji pod kątem specyfikacji, wolumenów sprzedaży i promocji  

  • UNIKALNE STATYSTYKI

   Unikalny zestaw statystyk wolumenowych, zawierających ceny i specyfikacje, które umożliwiają analizę rynku na poziomie ModelMix

  • WARTOŚĆ PROMOCJI DLA KLIENTA

   Umożliwia porównanie wartości promocji dla klienta swoich pojazdów vs konkurencji i wszelkich trendów

  • ANALIZY WSPARCIA

   Umożliwia analizę według kategorii i typu promocji, tym samym analizę różnych rodzajów zachęt: upusty, produkty, finansowanie, koszty eksploatacji, itd.

  • INFORMACJE HISTORYCZNE

   Dostęp do cennych danych historycznych, które mogą być wykorzystywane do przeprowadzania szczegółowych analiz trendów

  • SPRAWOZDAWCZOŚĆ ZARZĄDCZĄ

   Tworzenie wykresów umożliwiających graficzne przedstawienie wyników analiz

CO WIEMY?

Po niedawnej globalnej recesji, producenci widzą oznaki ożywienia, jednak przemysł jest nadal bardzo konkurencyjny, a konsumenci są bardziej świadomi i wymagający niż kiedykolwiek. Z krótszymi cyklami życia produktów, presją na koszty, wymaganiami legislacyjnymi i zapotrzebowaniem na nowe technologie, nowe pojazdy i modele muszą być odpowiednio wyposażone i wycenione ze wszystkimi sytuacjami typu: „co jeśli”, analizowanymi w kontekście konkurencji. Pakiety promocyjne i wydatki muszą być monitorowane dla zapewnienia produktowemu portfolio odpowiedniego wsparcia w stosunku do konkurencji, a kompleksowa analiza wartości jest wymagana w celu dostosowanie strategii cenowych i dostępności do optymalizacji przychodów.

JAK JATO V5 MOŻE POMÓC?

JATO V5 jest platformą analityczną, wybieraną przez projektantów produktu na całym motoryzacyjnym świecie i umożliwia kompleksową analizę specyfikacji, wolumenów sprzedaży i promocji. Zarówno JATO V5, jak i nasza znajomość rynku, stały się integralną częścią w pracy naszych klientów. JATO V5 pozwala na analizowanie szerokiego zakresu informacji znalezienie dla siebie odpowiedniego miejsca w bieżącym i przyszłym otoczeniu konkurencyjnym.

Pozwala to na szybkie i sprawnie podejmowanie świadomych decyzji, które są krytyczne dla biznesu. Robiąc porównanie do średniej rynkowej dla wybranego segmentu lub do grupy konkurentów można zrozumieć, w którym jesteśmy miejscu w stosunku do trendu i dokonać niezbędnych korekt. Możemy też określić i przewidzieć prawdopodobne przyszłe tendencje, które można rozważyć w procesie rozwoju nowego produktu.

Aby uzyskać więcej informacji i dowiedzieć się, o korzyściach z JATO V5 dla Twojego biznesu – kliknij tutaj. Zapraszamy do kontaktu.

Powiązane rozwiązania

KONTAKT – SIEDZIBA GŁÓWNA