JATO, Otomotiv sektöründe çok çeşitli Tüketici Portallarına veri sağlamaktan gurur duyar…

Çevirimiçi çalışan bir otomotiv uzmanı mısınız? Perakende otomobil satış websitelerinden bağımsız dergilere kadar birçok farklı şekilde size yardımcı olabilmek için sizinle görüşmekten memnuniyet duyacağız. Sunduğumuz bilginin doğruluğuna, güçlü konfigürasyon ve karşılaştırma araçlarımıza güvenebilirsiniz.

Müşterilerinizin araştırmalarında yeterli bilgiye sahip olmaları ve alım kararlarını en kolay şekilde verebilmeleri önemlidir. Bunu sağlayabilmek için onların pazar ile ilgili en son gelişmeler hakkında bilgilendiğinden emin olun.

Dünya çapında müşteri ve iş ortaklarımızla ilişkilerimizi uzun vadeli kurabilmeyi amaçlıyoruz. İşinize en yüksek katma değeri nasıl sağlayabileceğimizi belirleyebilmek için gerekli yatırımı yapmaktan mutluluk duyuyoruz.

Tüketici portalları neden JATO’yu tercih ediyor

Müşterilerimiz, talepleri doğrultusunda doğru ve güncel bilgi içeren konfigürasyon ve karşılaştırma fonksiyonlarına ulaşabilme konusunda bize güvenirler. Bu sayede tüketici portallarının ve web tabanlı firmaların otomotiv içeriklerini zenginleştirmekteyiz.

JATO ürün ve hizmetleri hakkında bilgi almak için

Bize Ulaşın