Firmanız içinde, süreçlerin yönetimini daha etkin hale getirmek istemez misiniz? Doğru araçların siparişini verdiğinizden emin olmak ve olabilecek hataları önleyebilmek için ne yapıyorsunuz?

Otomotiv endüstrisinin karmaşık yapısı, değişken müşteri ihtiyaçları ve artan bilgi seviyesi ile birleştiğinde sektör yepyeni taleplerle karşı karşıya kalır. Üreticilerin model çeşitliliği, spesifikasyonlar ve fiyatlarda gerçekleştirdiği hızlı değişikliklerin tamamından haberdar mısınız? Güncel bilgilerin tümüne sahip misiniz?

Müşterilerinizin talep ettikleri aracı doğru bir şekilde sipariş ettiğinizden emin olması neye bağlıdır? Sözkonusu kiralama olduğunda, hatalı bilginin maliyeti pozitif ve negatif büyüme arasındaki farkı belirleyebilmektedir. Otomotiv pazarının doğası, son gelişmelerin tümüne birden yetişebilmeyi zorlaştırmakta, farklı kritik alanlardan kaynak aktarımına neden olmaktadır.

Satış ve pazarlama danışmanlarınıza gelelim… Müşterilerinizin ihtiyaçlarına en doğru şekilde cevap verebilecek araçları tavsiye edebilmeleri için yeterli donanıma sahipler mi? Ürün bilgilerini güven doluşturabilmek için nasıl geliştirebilirler? Eğer en güncel bilgiler elinizin altındaysa müşteri memnuniyetini garantileyebilir, hata olasılığını düşürebilirsiniz. Danışmanlarınız karşılaştırma araçlarını kullanarak en kârlı araç seçeneklerini müşterinize sunabiliyor mu?

Temel ürün bilgisini sunabilmek, en önemli satış avantajlarındandır. Böylelcei müşteriniz sipariş veririken talep ettiği donanımlara sahip olan aracın sipariş edileceğinden emin olur.

Filo ve Kiralama şirketleri neden JATO’yu tercih ediyor

Müşterilerimiz,otomobil ve hafif ticari araçlar ile ilgili kaliteli ve doğru bilgi sağlama konusunda bize güvenirler. Filo ve kiralama şirketleri için sunduğumuz çözüm portföyümüz, leasing müşterilerinin alım deneyimini sorunsuz bir sürece dönüştürürken, eksik bilgi ve hataların yol açabileceği maliyetleri düşürmektedir.

JATO ürün ve hizmetleri hakkında bilgi almak için

Bize ulaşın