JATO Specifications

Araçlarınızı rakiplerle nasıl karşılaştırıyor ve analiz ediyorsunuz? Pazardaki yeni modelleri, segment ve teknolojileri nasıl takip ediyorsunuz?

Sayısız opsiyon içerisinden, araçlarınız için doğru spesifikasyonları belirlediğinizde nasıl emin oluyor sunuz? Tüketicilerin otomobil satınalma davranışları değişti. Ürün yöneticilerinizin müşterilerileriniz için doğru ürünü geliştirdiklerinden nasıl emin oluyorsunuz?

  • ÖNEMLI FAYDALAR

   Marka ve model bazında fayda karşılaştırması yapabilmek

  • ÖNEMLI AVANTAJLAR

   Araçlarınızın rakiplerinize göre avantajlarını açıkça gösterin

  • GÜNLÜK GÜNCELLEMELER

   Spesifikasyon, fiyat ve opsiyon bilgilerinin araştırma sonucu günlük bazda güncellenmesi

  • GELİŞTİRİLMİŞ BİLGİ

   Rakip marka ve modelleri ile kendi markamızla ilgili ürün bilgimizi arttırmak

  • OPSİYONDAN STANDARDA

   Opsiyon

  • ARACINIZI KONFİGÜRE EDİN

   Spesifikasyon ve opsiyon bilgisiyle seçilen aracı yapılandırmak

  • OPSİYONEL AVANTAJLAR

   Rakibe göre bir aracın opsiyonel avantajlarını gösterebilmek

  • KARŞILAŞTIRMALI BİLGİ

   Ayni terminolojiyi kullanarak birçok farklı aracı karşılaştırın

  • GEÇMİŞ ARAÇ BİLGİSİ

   Derinleme analiz yapma imkanı sağlayan geçmiş araç verisine erişim imkanı

Bu ne anlama geliyor?

Küresel otomotiv endüstrisi sürekli olarak değişiyor ve eşi görülmemiş seviyede müşteri değeri üretiyor.Araçlar daha gelişmiş ve üstün. Eskiden opsiyonel olan özellikler şimdi standart ekipman haline geldi.

Değişen müşteri ihtiyaçları ile birlikte, sunulan yeni model ve segmentler küresel rekabaeti daha zorlu hale getirdi. Üreticilerin doğru kararlar alabilmeleri, zamanında ve güncel bilgiye erişebilmlerine bağlı.

JATO Specifications nasıl yardımcı olur?

Jato Specifications bilgisi yaptığımız her işin merkezidedir ve Otomotive ve Perakende müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için farklı çözümlerle sunulur.

JATO Net, kanalıyla Otomotiv Üreticilerine en son spesifikasyon bilgisi sunar, JATO V5, işinize değer katmak için doğru kararları almanızı sağlayan ürün ve satış planlama çözümüdür ve JATO Analysis and Reports, şirketizin ihtiyaç duyacağı otomotiv raporları sağlayan bir danışmanlık hizmetidir.

Karşılaştırma ve konfigürasyon aracı olan JATO Carspecs ile otomotive bayilerine destek sağlar, JATO Datafeed, ihtiyacınıza uygın formatta veri seti sunar.

Her bir çözüm, bir aracın diğerine kıyasla avantajlarını kapsamlı bir şekilde görmeye yardımcı olur. Bayiler ve üreticiler, avantaj ve fayda üzerine odaklanarak, tüketicinin neden kendi ürünlerini tercih etmesi gerektiğini gösterebilirler.

JATO Specifications ile ilgili daha fazla bilgi almak işiniz için en uygun çözümü görüşmek üzere lütfen buraya tıklayın. Sizden haber bekliyoruz!

İlgili Çözümler

MERKEZ İLE İLETİŞİME GEÇİN