JATO Incentives

Jak v současné době analyzujete akční nabídky pro osobní a užitkové automobily? Byli byste z hlediska produktového managementu rádi, kdybyste měli správně vyvážený produkt včetně pobídek? Jak v současné době vyhodnocujete váš zisk z pobídek a jak používáte těchto informací k budoucím investičním rozhodnutím? Myslíte, že je váš positioning konkurenční vzhledem k současné hladině výdajů na pobídky?

Co víme?

Kvalitní informace o pobídkách je základním prvkem mnoha hlavních obchodních procesů OEM. Ať už odhadujete zisk budoucích investičních rozhodnutí; rozhodujete jestli je hodnota vozidla vyvážená; snažíte se najít vhodnou pozici z hlediska konkurenční ceny; nebo když se chcete ujistit, že taktické akce jsou vhodně rozloženy při plánování kampaně – komplexní analýza pobídek na trhu je zásadní.

A co to znamená?

Zvýšení výběru pro spotřebitele a silná konkurence na automobilovém trhu udělala z pobídek na trhu rozhodující faktor na všech úrovních životního cyklu výrobku.

Dealerské pobídky JATO zlepšují naše veřejné pobídky tím, že dále zviditelňují rozložení ceny vozidla, včetně průměrné potenciální transakční ceny a průměrné minimální transakční ceny.

  • TAKTICKÉ PODPŮRNÉ AKTIVITY

   Poskytuje komplexní pohled na taktické podpůrné aktivity na trhu a umožní vývoj a implementaci protiopatření

  • PLNÁ INTEGRACE

   Plně integrováno k podpoře ocenění vozidel, podle verze, k pochopení cenové pozice vozidla po nastavení specifikací a pobídek

  • NÁKLADY NA POBÍDKY

   Informace z JATO Model Mix a z pobídek vám umožní analyzovat průměrnou hodnotu na zákazníka a účinek pobídek.

  • HODNOTOVÁ ANALÝZA

   Informace z JATO Model Mix a z pobídek vám umožní analyzovat průměrnou hodnotu na zákazníka a účinek pobídek.

  • NÁRODNÍ PRŮZKUM

   JATO zkoumá všechny druhy národních maloobchodních pobídek.

  • ÚROVEŇ VERZE

   Pobídky mohou být analyzovány na úrovni verze (UID).

  • HODNOTY POBÍDEK

   Hodnoty pobídek jsou kalkulovány pro pobídky, kde neexistuje přímá hodnota pro zákazníka, jako u finančních pobídek.

  • TYPY POBÍDEK

   Samostatná analýza podle typu pobídek např. slevy, výrobky, finance, typ vlastnictví apod. je možná

  • MULTIPLATFORMNÍ

   K dispozici v různých formátech a systémech v závislosti na potřebách zákazníka, umožňující mikroanalýzu na požadované úrovni.

  • VÁŽENÍ POBÍDEK

   Pobídky mohou být váženy s použitím JATO Model Mixu

Jak může JATO Incentives pomoci?

JATO Public Incentives (od OEM pro spotřebitele) poskytuje komplexní informace nezbytné pro pochopení trhu. To umožňuje našim zákazníkům získat ucelený obraz při vytváření konkurenčních srovnání a efektivně reagovat na pobídky konkurence.

JATO Dealer Incentives (od OEM pro prodejce) umožňuje našim zákazníkům zvolit pozici vozidla podle dealerské podpory, bonusu a marže. To umožní maximalizovat efektivitu pobídek a lepší kontrolu nad příspěvky výrobců a dealerů na zákaznické pobídky.

Oba jsou navrženy pro maximální funkčnost, takže jak přístup tak i využití hloubkových informací o pobídkách je snadné, praktické a univerzální.

Informace JATO Incentive jsou využívány pro řadu zemí. Chcete-li vice informací o JATO Incentive a o tom, jak může přidat hodnotu vašemu podnikání, stáhněte si prosím přiložený informační list nebo klikněte zde. Těšíme se na vás.

Related Solutions

KONTAKT – SÍDLO FIRMY