W jaki sposób pozyskiwać aktualne informacje w ciągle zmieniającym się otoczeniu rynkowym? W jaki sposób podejmować właściwe decyzje taktyczne, żeby pobudzić popyt w konkurencyjny sposób? Przemysł motoryzacyjny stoi przed ogromnymi wyzwaniami. Zmieniające się trendy wśród konsumentów, wiedza, innowacyjność technologiczna i otwierające się nowe rynki wpływają na przyszłość branży.

Jakie główne elementy wyposażenia, cechy i osiągi będą niezbędne żebym mógł właściwie pozycjonować zdefiniowany koncept produktowy?
Jakich potrzebuję danych rynkowych, żeby przekonać się o opłacalności mojego nowego produktu?

W dzisiejszych czasach potrzeba dokładnej, dostarczonej na czas i kompleksowej informacji jest większa niż kiedykolwiek wcześniej. Umiejętność określenia, jakie komponenty, wyposażenie, cechy i osiągi będą niezbędne do konkurencyjnego pozycjonowania produktu na rynku są kluczowymi czynnikami zapewniającymi opłacalność rynkową i zwrot nakładów inwestycyjnych.

A teraz pytanie o Twój zespół planujący produkcję… Czy ma on dostęp do właściwych informacji z rynku motoryzacyjnego, które pomogą określić główne trendy segmentów rynkowych i wspomogą przygotowanie scenariuszy na przyszłość? Czy Twój zespół planujący produkcję ma dostęp do zintegrowanego, globalnego rozwiązania, aby móc przeprowadzić takie „głębokie analizy”?

W jaki sposób monitorują i rozumieją scenariusze rozwoju konkurencji i technologii? W jaki sposób odkrywają pojawiające się trendy w doborze wyposażenia i śledzą popularność elementów wyposażenia dodatkowego?

Umiejętność zastosowania fundamentalnej wiedzy branżowej podczas trwania całego cyklu życia produktu jest kluczowym czynnikiem sukcesu produktu na rynku. Daje ona pewność, że mamy właściwy produkt na właściwym rynku z właściwym wyposażeniem i cechami, które są atrakcyjne dla naszych Klientów.

Dlaczego producenci samochodów wybierają JATO

Często pomagamy naszym Klientom w uzyskaniu wiarygodnych, dokładnych informacji na temat wielkości rejestracji czy elementów wyposażenia zarówno dla samochodów osobowych jak i LCV. Nasz zestaw rozwiązań dla producentów samochodów obejmuje aktualne i niezbędne informacje z sektora motoryzacji, wspomagające podejmowanie decyzji na wszystkich etapach cyklu życia produktu – od planowania strategii, po sukces rynkowy.

W celu uzyskania dodatkowych informacji o usługach i produktach JATO

skontaktuj się z nami