JATO Specifications

W jaki sposób analizujesz I porównujesz swoje pojazdy ze swoimi konkurentami? W jaki sposób śledzisz nowe modele, segment, czy technologię, która się pojawia?

Przy ogromnej ilości opcji, w jaki sposób zdefiniujesz odpowiednie specyfikacje dla swoich pojazdów? Sposób w jaki klient kupuje samochód się zmienia. W jaki sposób specjaliści od produktu zapewniają dostosowanie produktu do wymagań Klientów?

  • KORZYŚĆ PORÓWNANIA

   Możliwość porównania modeli konkretnych marek i ich zalet.

  • GŁÓWNE ZALETY

   Jasne przedstawienie kluczowych zalet Twoich samochodów na tle konkurencji.

  • CODZIENNE AKTUALIZACJE

   Codzienne aktualizacje informacji na temat specyfikacji, opcji i cen pojazdów.

  • KOMPLEKSOWA WIEDZA

   Zwiększenie wiedzy na temat produktów Twojejmarki oraz marek konkurencyjnych.

  • OD OPCJI DO STANDARDOWAGO WUPOSAŻENIA

   Możliwość śledzenia, jakie opcje stają się elementami standardowymi w danych modelach.

  • SKONFIGURUJ SWÓJ POJAZD

   Możliwość konfiguracji pojazdu do żadanej specyfikacji, włączając w to opcje.

  • DODATKOWE ZALETY

   Wbudowane opcje pokazują przewagę pojazdu nad konkurencją.

  • INFORMACJE PORÓWNAWCZE

   Porównaj wiele pojazdów przy użyciu tej samej terminologii.

  • INFORMACJE HISTORYCZNE

   Dostęp do cennych informacji historycznych, które mogą być wykorzystywane do przeprowadzania analizy trendów.

Co to oznacza?

Globalny przemysł motoryzacyjny ciągle się zmienia i zapewnia niespotykany dotąd poziom wartości dla klienta. Pojazdy są znacznie lepsze i niezawodne, a standardem stały się funkcje, które jeszcze kilka lat temu można było nabyć jako opcję.

Globalna konkurencja jest jeszcze bardziej wymagająca, przez wprowadzanie nowych modeli i segmentów oraz przez ciągłe zmiany potrzeb klientów. Dlatego dokładne i aktualne informacje są dla producentów podstawą do dokonywania świadomych decyzji.

W jaki sposób specyfikacje JATO mogą pomóc?

Specyfikacje JATO są podstawą wszystkiego co robimy I są dostarczane za pośrednictwem szeregu rozwiązań, dostosowanych do potrzeb naszych klientów.

Dla producentów,  poprzez JATO Net, który stanowi szerokie źródło informacji o specyfikacjach. JATO V4 jest rozwiązaniem do planowania sprzedaży i zarządzania produktem, umożliwiając natychmiastowe podejmowanie decyzji. JATO Analysis and Reports – nasze rozwiązanie consultingowe odpowiadające wymaganiom Twojej organizacji.

Dla dealerów samochodowych proponujemy JATO Carspecs, nasze narzędzie do porównań  i konfiguracji, JATO Datafeed, nasze zbiory danych ad hoc dostarczane w formacie, który odpowiada wymaganiom.

Każde rozwiązanie pozwala zobaczyć kompleksowo specyfikacje I zalety jednego pojazdu nad innymi, pozwalając jasno przedstawić wszystkie korzyści. Dealerzy I producenci, korzystając ze specyfikacji JATO mogą wykazać, dlaczego konsument powinien zakupić pojazd danej marki, a nie konkurencji.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej na temat specyfikacji JATO i omówić najlepsze rozwiązanie dla Twojej firmy. Chętnie z Tobą porozmawiamy.

Rozwiązania pokrewne

KONTAKT – SIEDZIBA GŁÓWNA