Newsletter
2 września, 2015 by Andrew Hill

JATO DYNAMICS I LMC AUTOMOTIVE ŁĄCZĄ SIŁY, ABY ZAPEWNIĆ BARDZIEJ DOGŁĘBNE ANALIZY RYNKU MOTORYZACYJNEGO

Mamy zaszczyt poinformować Państwa, że pierwszym owocem naszej współpracy jest nowy produkt – GLOBAL LIGHT VEHICLE SALES FORECAST

JATO Dynamics i LMC Automotive ogłosiły nowe partnerstwo w kwietniu, a jego celem jest dostarczanie szeregu innowacyjnych rozwiązań, które będą wspomagać procesy planowania i podejmowania decyzji w całej światowej branży motoryzacyjnej.

JATO i LMC Automotive mają podobny zasięg na rynkach światowych i połączenie ich inteligentnych rozwiązań może skutkować wyjątkowym poziomem ich wspólnych rozwiązań. JATO jest znane z dostarczania wartościowych, historycznych danych sprzedażowych i rejestracyjnych, podczas gdy LMC Automotive jest znana, z jakości swoich prognoz motoryzacyjnych w zakresie sprzedaży, produkcji pojazdów i układów napędowych. Zarówno JATO, jak i LMC Automotive są dumne z wysokiego poziomu świadczonych usług i ich dostępności dla klientów. Obie firmy świadczą usługi dla wielu klientów, które są dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Pierwszym z tych nowych rozwiązań jest Global Light Vehicle Sales Forecast. Aktualizowane jest, co miesiąc i oferuje miesięczne prognozy w przedziale czasowym siedmiu lat. Nowy produkt będzie obejmował globalnie samochody osobowe i lekkie pojazdy dostawcze (do 6 ton), w podziale na producenta, markę, typ pojazdu, segment i model, reprezentując 94% światowej sprzedaży.

Dyrektor Wykonawczy JATO, Andy Rothery, powiedział: „Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z tak cenioną firmą, jaką jest LMC Automotive, która pozwoli uzupełnić portfolio JATO o prognozy.  Czujemy się w JATO zobowiązani do ciągłego zwiększania wartości usług, świadczonych dla naszych klientów na całym świecie i Global Light Vehicle Sales Forecast jest najnowszym przykładem naszego stałego inwestowania w nowe rozwiązania, zgodne z naszą etyką biznesową, którą jest zorientowanie na klienta i na najwyższej jakości tego wszystkiego, co robimy. ”

Pete Kelly, dyrektor zarządzający LMC Automotive dodał: „Jesteśmy zachwyceni, perspektywą ścisłej współpracy z JATO. JATO ma niezrównany poziom historycznych danych sprzedażowych i rejestracyjnych, o wyjątkowym poziomie szczegółowości. Nowe partnerstwo daje nam możliwość budowania na mocnych stronach obu firm, skupiając naszą działalność na wzajemnym uzupełnianiu się. Jest to ważny krok w rozwoju naszej organizacji, ale, co ważniejsze, będzie to prowadzić do nowych usług i rozwiązań dla klientów. Global Light Vehicle Sales Forecast stanowi pierwsze z tych nowych rozwiązań. ”

JATO-LMCA Partnership

Pete Kelly, dyrektor zarządzający LMC Automotive i Andy Rothery, CEO JATO Dynamics, celebrują nowe partnerstwo, którego celem jest dostarczanie ich wspólnego produktu: Global Light Vehicle Sales Forecast dla klientów z branży motoryzacyjnej.

Aby uzyskać więcej informacji zapraszamy do kontaktu mailowego: jatoteam@firstlightpr.com, odwiedzenia https://www.jato.com/ i śledzenia JATO na LinkedIn i Twitterze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Have a question?