Newsletter

ZAPOWIEDŹ JATO V5… PRZYSZŁOŚĆ DLA ANALIZ RYNKU MOTORYZACYJNEGO WŁAŚNIE NADCHODZI!

Od ponad 30 lat JATO odgrywa istotną rolę w branży, wspierając producentów przy tworzeniu analiz motoryzacyjnych i w podejmowaniu decyzji. Zdajemy sobie sprawę, że w dzisiejszym cyfrowym świecie istnieje potrzeba większej prostoty w analizie rosnącej ilości złożonych danych.

JATO V4 przez siedemnaście lat było Państwa „warsztatem analityka”. W tym czasie stale ewoluowało i czeka go jeszcze wiele dalszych ulepszeń, które ułatwią Państwu procesy analityczne.

W 2015 roku rozpoczęliśmy znaczący program inwestycyjny w celu opracowania nowego rozwiązania i jest nam bardzo miło ogłosić, że w 2016 roku startujemy z Jato V5!

JATO V5 będzie następcą Jato V4, naszego flagowy produkt do analiz i benchmarków. Zachowa ono funkcjonalność poprzedniej wersji, ale będzie wzbogacone o wiele nowych rozwiązań i ulepszeń.

Istotna zmiana będzie polegała na tym, że JATO V5 będzie miało odświeżony, nowoczesny wygląd, wzbogacony o ulepszone okna dialogowe, które umożliwią użytkownikowi bardziej intuicyjne korzystanie, zachowując jednocześnie możliwość dostosowania zapytań i raportów do indywidualnych potrzeb i analiz.

JATO V5 będzie intuicyjne w obsłudze dla początkujących użytkowników, ale zdajemy sobie również sprawę, jak ważne jest, żeby „wyglądało znajomo” dla istniejących użytkowników. Elastyczność i możliwości analiz oferowane w Jato V4 pozostaną kluczowym elementem nowego systemu i będzie oczywiście zachowana kompatybilność z istniejącymi rozwiązaniami i usługami.

Ponadto rdzeń systemu zostanie zaprojektowany od nowa, aby zapewnić zgodność z najnowszymi technologiami oprogramowania i wesprzeć wdrożenie JATO V5 w środowiskach wirtualnych.

Podróż rozpoczęła! Z niecierpliwością czekamy na nowe szczegóły na temat Jato V5, którymi moglibyśmy się z Państwem podzielić w ciągu najbliższych miesięcy… Bądźcie czujni!

Jeśli chcecie, jako pierwsi otrzymywać informacje na temat nowego Jato V5, to zachęcamy do rejestracji kliknij

Możliwość komentowania została wyłączona.

Have a question?